راهنمای دانرو: جستجو و نظرگردی در دانرو

جستجوی مکان مورد نظر در دانرو:

در منوی پایین صفحه کلید جستجو که با ذره‌بین نمایش داده شده است را لمس کنید.

در قدم اول در صفحه جستجوی اپلیکیشن دانرو با زدن کلید جستجو می‌توانید دسته‌بندی‌های مربوط به مشاغل و کسب و کارها و همچنین اماکن عمومی که با زدن هر کدام از دسته‌بندی‌ها می‌توانید زیر مجموعه‌های مربوط به آن مجموعه را ببینید.

در صفحه جستجوی اپلیکیشن دانرو می‌توانید نام مکان مورد نظرتان یا یکی از اصناف و دسته‌بندی‌های موجود در دانرو را در هرجای ایران وارد کرده و جستجو کنید.

شما می‌توانید محدوده موقعیت مکانی مورد نظرتان را که به صورت پیش فرض محدوده نزدیک شماست، تغییر داده و هرجایی را که در ایران می‌خواهید انتخاب کنید.

اگر کاربر دانرو هستید و قبلا در دانرو جستجو یا صفحه مکانی خاص را به تازگی مشاهده کرده‌اید، می‌توانید جستجوهای پیشین و مشاهدات خود را به صورت مجزا ببینید.

بعد از نمایش لیست نتایج جستجو با لمس نقشه در بخش بالای صفحه، همان نتایج را روی نقشه نیز مشاهده کنید.

با لمس جستجوی دقیق‌تر نیز امکاناتی برای محدود کردن لیست نتایج نمایش داده شده خواهید داشت. فیلترها شامل نحوه جستجو عبارت مورد نظر شما یا مرتب‌سازی نتایج جستجو، باز یا بسته بودن کسب و کارها و اصناف و دسته‌بندی‌های موجود در نتایج جستجو هستند.

ثبت نظر و رای در دانرو: (#نظرگردی)

وقتی مکان یا کسب و کار مورد نظرتان را پیدا کردید کافیست آن را لمس کرده و به صفحه ویژه آن مکان بروید.

در صفحه مکان مورد نظر خود و در بخش بالای صفحه، دایره سه رنگ نظرگردی نمایش داده می‌شود و امتیاز کلی یک کسب و کار که عددی بین ۰ تا ۱۰ است در زیر آن قرار گرفته است. برای اینکه شما نیز در رای و نظردهی به این مکان شرکت نمایید، کافیست دایره نظرگردی را لمس کنید.

حالا علاوه بر مشاهده امتیازات سایر کاربران در سه حوزه کیفیت، محبوبیت و ارزش به قیمت برای آن کسب و کار، با لمس دکمه “به این مکان رای دهید” شما نیز وارد بخش رای دهی خواهید شد.

در این بخش، به هر یک از سه سوال مطرح شده با توجه به نظر و تجربه خود درباره آن مکان، جواب مثبت یا منفی بدهید تا شما نیز در رای دهی به آنجا شریک باشید.

بعد از اتمام آن ثبت نظر را لمس کنید و عنوان و متن نظر خود را درباره آن مکان بنویسید.

عنوان نظر عبارتی دو یا چند کلمه‌ای است که به طور مختصر نظر کلی شما درباره آن مکان را بیان می‌کند.

متن نظر نیز شرح تجربه شما از رفتن به آن مکان یا استفاده از خدمات و محصولات آنجا است. بهتر است به اشتراک‌گذاری نظر شما به گونه‌ای باشد که این تجربه به خوبی با جزئیات و شرح کامل آن منتقل شود. بنابراین بهتر است متن نظر شما بیش از ۱۵۰ حرف باشد تا سکه نیز دریافت نمایید.

از بخش پایین صفحه نیز می‌توانید عکس مربوط به آن مکان را به نظر نهایی اضافه کنید و در انتها از بالای صفحه کلمه ارسال را لمس کنید.

به این ترتیب نظر و امتیاز شما به همراه عکس، برای این مکان ثبت می‌شود.

شما ممکن است این را هم بپسندید

4 پاسخ‌ها

  1. نازنین زهرا یعقوبی آرویی گفت:

    از نظر من برنامه دانرو اگر جا بیفته و مردم بشناسند برنامه فوق العاده ای هست باید باهاش ور بری تا ته و توی قضیه دانرو رو در بیارم تا بتونم به کسی معرفی میکنم خودم کاملا بلد باشم 😍😍ان شاءالله

  2. مریم ملک گفت:

    سلام، وقتی که خانم ها میگن با دانرو آشنا هستید، آدم اولش فکر میکنه ای بابا این دیگه چیه بیخیال، ولی من شخصاً برای اولین بار این رو امتحان کردم و به توضیحات اون خانم گوش کردم و دانرو رو نصب کردم، برنامه خوبی هستش، و تو پیدا کردن خیلی از مراکز و گزینه ها کمک میکنه، من شخصاً خوشحالم که عضو دانرو شدم،ولی باید باهاش کلنجار بری تا بتونی مسلط بشی، پیشنهاد میکنم به هر کسی که میبینم و میشناسم.

  3. علیرضا گفت:

    بهترین برنامه ای که تا الان دیدم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *